Подорож до Прикарпаття!

12 січня стартувала 19 сесія Міжнародної зеленої школи! Цього разу  в  гості завітали школярі

8 – х класів  з Краматорської загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів  № 4 з класними керівниками Саматовою О.В., Лиманською С.М.
У  дружньому колі  учні познайоми лися  з місцевими  мешкенцями , їхніми традиціями та взяли участь у підготовці  сценарію для свята  Маланки. Також восьмикласники стали активними учасниками English Speaking Club, де мали можливість  поспілкуватися з Janin – американкою, волонтеркою  Корпусу миру, яка  у веселій формі сприяла  підвищенню знань англійської мови в зеленошкільців.

А  20 січня 2018 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника приймав 26 учнів восьмих класів ЗОШ №4 з м. Краматорська Донецької області. Напередодні 17 січня 2018 року до дітей, які відпочивали в Міжнародній зеленій школі  (с. Космач Косівського району) «Фонду «Відкрита політика» (м. Київ), завітали викладачі кафедри біохімії та біотехнології (керівник – кандидат біологічних наук Лущак Олег Володимирович), вони познайомили школярів з дослідженнями в галузі біохімії та провели  науковий пікнік.

Щиро вдячні організаторам Міжнародної зеленої школи та  колективу Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника за незвичайну подорож, нові враження та цікаві зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *