Подорож до Прикарпаття!

12 січня стартувала 19 сесія Міжнародної зеленої школи! Цього разу  в  гості завітали школярі

8 – х класів  з Краматорської загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів  № 4 з класними керівниками Саматовою О.В., Лиманською С.М.
У  дружньому колі  учні познайоми лися  з місцевими  мешкенцями , їхніми традиціями та взяли участь у підготовці  сценарію для свята  Маланки. Також восьмикласники стали активними учасниками English Speaking Club, де мали можливість  поспілкуватися з Janin – американкою, волонтеркою  Корпусу миру, яка  у веселій формі сприяла  підвищенню знань англійської мови в зеленошкільців.

А  20 січня 2018 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника приймав 26 учнів восьмих класів ЗОШ №4 з м. Краматорська Донецької області. Напередодні 17 січня 2018 року до дітей, які відпочивали в Міжнародній зеленій школі  (с. Космач Косівського району) «Фонду «Відкрита політика» (м. Київ), завітали викладачі кафедри біохімії та біотехнології (керівник – кандидат біологічних наук Лущак Олег Володимирович), вони познайомили школярів з дослідженнями в галузі біохімії та провели  науковий пікнік.

Щиро вдячні організаторам Міжнародної зеленої школи та  колективу Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника за незвичайну подорож, нові враження та цікаві зустрічі!

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *