«Повертайся живим»

З 1по 6 грудня у дошкільних навчальних закладах нашого міста пройшла благодійна акція до Дня Збройних сил України «Повертайся живим». Впродовж цих днів малеча разом з педагогами, батьками готували подарунки для захисників нашої країни. Подарунки  були різними: малюночки, обереги, браслети, значки, пісні, руханки, таночки, концерт. Кожен хотів у своєму даруночку висловити свою вдячність за те, що сьогодні ми знаходимося під захистом наших славетних мужніх вояків, окрім вдячності в цих дарунках є і сподівання на мир у нашій країні.

6 грудня до більшості закладів були запрошені бійці Збройних сил України. Окрім отримання безлічі дарунків,  вони мали змогу поспілкуватися з дошкільнятами прийняти участь у заняттях, концертах. Очі дітей сяяли від зустрічі з військовими, а у учасників бойових дій на Сході України вони наповнювалися сльозами від радості і вдячності дітям і педагогам за можливість спілкування і отримання позитивних емоцій, можливості пригадати своїх рідних дітей, які на них чекають вдома. Всі заходи пройшли у теплій, затишній атмосфері і військові мали змогу ще раз впевнитися у тому що в них вірять, їх чекають  і на них сподіваються  не тільки рідні і друзі, а й майбутнє нашої країни –  маленькі діти.

Ця акція забезпечувала формування  вже з дошкільного віку розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про спільне благо; формувала зацікавленість молоді щодо служби у Збройних силах України, готовність до захисту України та виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів та  незалежності України.

 

unnamed-3 unnamed-5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *