Плекаємо дитячу обдарованість з дитячого садочку

15 січня  2018 року на базі  дошкільного навчального закладу (ясел-садку) №91 «Лісова казка»  комбінованого типу відбулася зустріч вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста з  проблеми забезпечення сучасних підходів  до роботи з обдарованими дітьми. Даний захід став підсумком  роботи Клубу ділового співробітництва «Методист. uа», що працював впродовж жовтня – січня 2017-2018 року.

Зустріч відбулась у невимушеній,  творчій атмосфері. Дідевич І.С., вихователь – методист ЗДО №8,  у нетрадиційній формі, а саме через  «Казку про педагога», ще раз нагадала всім присутнім про існуючі  інноваційні технологій, які забезпечують розвиток  ініціативи та творчості кожного вихованця. Бобришева О.А.,вихователь-методист ЗДО № 69, розповіла про особливості роботи з батьками обдарованих дітей, з досвіду роботи дошкільного закладу.  Летенко М.Г., вихователь – методист ЗДО №91,керівник Клубу,  познайомила присутніх з новинками методичної літератури з теми та надала адресну допомогу з питань організації моніторингу та освітньої діяльності  груп з пріоритетними напрямками розвитку дошкільника.

Взагалі ж всі  засідання клубу ділового співробітництва  представляли  собою калейдоскоп тренінгів, ділових ігор, круглих столів, методичних аукціонів під час яких вихователі – методисти  мали змогу ділитися з колегами  власними знахідками в роботі з обдарованою дитиною. В ході професійного спілкування вироблялись єдині підходи та критерії в організації роботи груп  з пріоритетними напрямками діяльності.

 

 

 

 

 

Одна думка про “Плекаємо дитячу обдарованість з дитячого садочку”

  1. Тож можливо вже час почати забезпечувати садочки необхідними для розвитку творчості матеріалами. У нашому садочку не те, що кольорового паперу немає, а навіть дитячих ножиць, а ви про інноваційні технології якісь…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *