Перший день еко-тижня в Краматорській ЗОШ №16

В Краматорській ЗОШ №16 розпочався еко-тиждень, присвячений Дню Землі, у рамках якого відбудуться енергетичні дні проекту «Школа енергії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту “Створення енергетичних агентств в Україні”, що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Хоча погода зіпсувалася: холодно, мрячно, сіро (мабуть, абрикоси не вродять – бо зацвіли, а тут такий холод та дощ!), та ми все одно у бадьорому настрої.

Учні з енергокоманди розташували виставку плакатів «Майбутнє Землі у наших руках» на першому поверсі школи. Готуються до еко-фестивалю.

Учителі розпочали свій еко-марафон предметів на уроках: на уроках математики в 5-6 класах вирішували завдання екологічного змісту, на уроках географії розглядали глобальні екологічні проблеми, на уроках російської та української мови писали диктант “Збережемо енергію – збережемо Україну”, на уроці біології переглядали фільм «Екологічне право».

Запрошуємо всіх, кому не байдужі проблеми екології, енергозбереження, енергоефективності відвідати наші заходи протягом тижня. Завтра – еко-фестиваль «Зелена школа» розпочнеться о 12.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *