Перша Міжнародна дитяча виставка туризму «З любов’ю до Батьківщини у європейській спільності»

 

На виставці, яка  відбулась з 5 по 7 жовтня 2016 року у м. Дніпро делегацію Донецької області представляли Санагурська Вікторія Миколаївна, керівник гуртка «Екскурсоводи-краєзнавці» Донецького обласного центру  туризму та краєзнавства учнівської молоді, вчитель географії Краматорської ЗОШ № 25 та виховники центру Баглай Дар’я, Замай Анастасія, учениці 9-В класу ЗОШ № 25.

В перший день урочистого відкриття делегації представили відеоролики віртуальних туристичних маршрутів рідним краєм. Делегація Донецької області представила відеоролик «Вас вітає Донеччина». Фільм розповідає про видатні куточки Донбасу, про місця, які має відвідати кожен турист, щоб по справжньому зрозуміти цей край.

В другий день відбувся круглий стіл, де делегати обмінялися туристичними маршрутами, рекламною продукцією та сувенірами.

Цікавим для учасників виставки було проведення квесту  зі спортивного орієнтування, який налагодив дружні стосунки між представниками делегацій, створив умови для вільного спілкування.

Особливо вразив новий інноваційний захід «Жива бібліотека». Кожна з 8 команд, в які входили представники різних областей мали можливість поспілкуватися з представниками 8 країн світу, дізнатися про життя в них.

Основною метою заходу було ознайомлення з кращим досвідом роботи навчальних закладів, налагодження співробітництва, організації міжнародних обмінів в рамках спільних проектів.

Велика кількість нових знайомств чекала нашу делегацію під час проведення виставки. Команда здружилася та обмінялася контактами з усіма 15 областями, які брали участь у виставці. Ми намітили для себе нові маршрути для подорожей, та не забули запросити до себе.

Триденний захід лишив по собі лише позитивні емоції, і хоч наша команда не посіла призове місце, ми отримали перемогу в номінації: «За багатогранне представлення рекреаційних можливостей регіону, активну участь у туристсько-краєзнавчій роботі регіону та активну громадську позицію», та море яскравих і незабутніх моментів радості і переживань. Ми відмітили для себе важливі фактори, елементи участі у цьому конкурсі та пообіцяли повернутися ще раз і обов’язково отримати 1 місця.

qASeL8ggboE s7X-r70IzkQ uiuDsg2vZmM

Санагурська В.М.

Баглай Д.Д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *