Перемога учениці Краматорської української гімназії Ягодки Єлизавети у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

Відповідно до наказу УО Краматорської міської ради № МОН України від 07.05.2019 р. № 613 учениця 9-го класу Краматорської української гімназії Ягодка Єлизавета стала переможцем ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої», у номінації «Історія України і державотворення»  (науковий керівник – учитель історії Бородай О.В.).
Конкурсна робота гімназистики «Українське кіно Леоніда Бикова» була присвячена українським витокам відомого режисера й актора Леоніда Бикова та їхнім проявам у творчостінашого відомого співвітчизника. У своєму дослідженні Єлизавета проаналізувала акторські й режисерські роботи митця в ракурсі втілення ним рис української культури та демонстрації його самоідентифікації як українця. У роботі представлений історико-систематичний аналіз процесу становлення Леоніда Бикова як творчої особистості з українським корінням. Саме роки дитинства та юнацтва, які Леонід Федорович провів у Краматорську разом зі своїми рідними, сформували в ньому міцне відчуття українськості, приналежності до української нації та заклали базу української культурної самосвідомості.
Дослідження «Українське кіно Леоніда Бикова» базується на розгляді основних робіт Л. Бикова з метою експлікації проявів українськості в його акторській та режисерській діяльності. Значна увага в роботі приділяється аналізу найбільш відомої кінострічки «У бій ідуть лише „старі”», передусім утіленню української ідеї на рівні мовленнєвого спілкування, фразеологічності української мови, символічності української культури, архаїчності української історії.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *