ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ШКОЛІ № 31

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ШКОЛІ

Формування патріотизму, відповідальності за долю нації і держави першочергове завдання кожної школи та кожного педагога у вихованні підростаючого покоління.

Саме тому 27 січня напередодні Дня пам’яті героїв Крут у Краматорській

ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 пройшов загальношкільний виховний захід, присвячений цій даті. Класний керівник 7-Б класу Безугла Яна Анатоліївна та учні  підготували грунтовну розповідь про події, які відбулися на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року під час наступу більшовицьких військ на Київ. Декламували вірші, а також переглянули мультимедійну презентацію. Учні 7-Б класу разом з класним керівником акапельно заспівали «Баладу про Крути».

Також на заході вшанували пам’ять загиблих жертв Голокосту та згадали про 75- річчя розстрілів мирного населення у концтаборі на Міловій горі у м. Краматорську.

Виховний захід сприяв поповненню знань учнів про історичну правду, створив сприятливі умови для самоочищення, спонукав до розуміння складних пошуків батьками й дідами шляхів до волі, націленого відродження.

Діти – майбутнє України, саме їм розбудовувати нашу державу завтра, тому свою історію, її трагічні сторінки вони мають знати та пам’ятати.

Директор школи Деркаченко М.С.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *