Олімпійські надії Краматорська

24 травня 2018 року в спільноті дошкільників, педагогів та родин вихованців дитячих садочків відбулось свято – фінал міської Спартакіади для дітей дошкільного віку «Перші кроки до спорту». Самі спритні, сильні вихованці дитячих садків №№ 56, 60, 71, 91 та 97 ( переможці відбіркових турів змагань) зібрались в чудовому місті – закладі дошкільної освіти № 96 «Білосніжка».

Відкрили Спартакіаду словами привітання та побажанням перемог командам дошкільнят почесні гості: головний спеціаліст управління освіти Краматорської міської ради Наталія Ісмаілова, депутат міської ради Надія Титова, директор департаменту сім’ї молоді та спорту, перший заступник голови НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, відповідальний секретар НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко.

П’ять дитячих садків міста розпочали змагання за звання чемпіона.  Голосно лунали на майданчику спортивні девізи кожної команди.  Вони закликали всіх присутніх займатися спортом, адже спорт – це не тільки веселі спортивні ігри, а здоров’я та краса, тому що цього року Спартакіада проходила під гаслом олімпійського руху «Швидше, вище, сильніше».

Дуже цікаву та веселу спортивну руханку-розминку  для дітей провела майстер спорту України з дзюдо, член національної збірної команди України, чемпіонка України, переможниця Кубку Європи серед кадетів, призерка Кубку Європи серед юніорів Катерина Сировацька. Діти залюбки, з посмішками на обличчях, виконували ритмічні вправи. Найактивнішого дошколярика Катерина нагородила футболкою з символікою НОК України.

Атмосферу чудового свята, на яке потрапили діти створили працівники дитячого садка № 96 ( директор Войнова С.О.). До дітей в гості «завітали» мешканці інших планет, яким необхідно було надати допомогу, виконавши завдання. А завданнями стали – спортивні перегони: виконання комплексу – розминки, стрибки в довжину з місця, кидання набивного м’яча,  пробивання голів у ворота та естафети з бігом та перешкодами. Кожна команда показала високі результати, але й не дивно, змагались  найкращі!

Родзинкою спартакіади став  грандіозний флеш-моб «Олімпійські кільця», в якому взяли участь інструктори з фізичного виховання дитячих садочків м. Краматорська, їх вихованці та депутати Краматорської міської ради Віталій Скачко, Вікторія Рибалко, Олена Шорнікова, Олександр Єрмольченко, Євген Коробкін!

Чудовим завершенням спортивного заходу стало нагородження переможців. Чемпіонами Спартакіади «Перші кроки у спорті» стали вихованці дитячого садка  «Веселка» №97, друге місце поділили юні спортсмени садків «Лісова казка» №91 та «Золота рибка» №71, третє – «Сонечко» №56 і «Журавлик» №60. У індивідуальному заліку найвлучнішими стали вихованці ЗДО № 91 Настуся Сазонова та Артем Піднібесний, а найдальше стрибали – вихованка ЗДО № 91 Настуся Сазонова та вихованець ЗДО № 97 Мишко Барилов.

Дитячі обличчя сяяли від щастя й усмішок після отримання подарунків, сюрпризів, які приготовили їм головний спонсор спартакіади ПАТ НКМЗ,  депутати Краматорської міської ради, представники відділення НОК України в Донецькій області, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації та Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України.

Складно передати ту позитивну емоційну насиченість, яка панувала під час свята – все це залишилося у пам’яті дітей і дорослих, як справжнє свято здоров’я краси і єдності. То ж будемо сподіватися, що цей старт для маленьких спортсменів в майбутньому стане стартом великих чемпіонів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *