«Олімпійський день» – Кубок ПАТ НКМЗ

Дата 29 квітня 2017 року безумовно увійде в історію Краматорська, як день відродження у місті масового спорту. Саме в цей день на стадіоні «Блюмінг» спортивного комплексу ПАТ НКМЗ відбувся «Олімпійський день» – Кубок ПАТ НКМЗ, перша після тривалої перерви міська спартакіада серед загальноосвітніх шкіл міста. За останні 20 років, це наймасштабніший спортивний захід Краматорська, де одночасно були задіяні усі школи міста.

У спартакіаді прийняли участь команди 31 загальноосвітньої школи міста та команда Краматорської української гімназії.

Школярі змагалися у чотирьох масових видах спорту. В легкій атлетиці були представлені усі школи – 200 учнів шкіл, в турнірі з міні-футболу – 24 школи – 240 футболістів, 60 тенісистів прийняли участь в турнірі з настільного тенісу, а 120 баскетболістів виявили між собою кращих в змаганнях зі стрітболу 3х3.

Активну участю у змаганнях взяли школярі ЗОШ № 3. Ми маємо пишатися нашими хлопцями та дівчатами які представили навчальний заклад у всіх видах спорту програми змагань, і продемонстрували неабияку волю до перемоги. Але найбільш наполегливими виявилися наші баскетболісти. В змаганнях зі стрітболу 3х3 команда ЗОШ №3 посіла ТРЕТЄ місце в підсумковому командному заліку поступившись лише переможцю ЗОШ № 16 та срібному призеру ЗОШ № 17 і була нагороджена відповідним кубком та дипломом.

З цієї нагоди ВІТАЄМО збірну команду ЗОШ № 3 з баскетболу зі здобуттям бронзових нагород.

Склад команди:

Бутов Микита 8-В клас,

Ващенко Данило 9-В клас,

Казанін Єгор 8 –А клас,

Комаров Михайло 8 –В клас,

Козлов Артем 9-А клас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *