Новорічна казка від 11-А класу ЗОШ № 5

Новий рік-це найбільш очікуване і чарівне свято, яке може надихнути і змусити повірити в казку.

Напередодні нового року, учнями 11-А  класу ЗОШ № 5, була підготована і показана неймовірна, захоплююча казка, яку вони склали самостійно. Казка була для діток з 1-4 клас. Але всім було настільки цікаво побачити це шоу,  що на  новорічну казку прийшли і батьки, і вчителі, і навіть друзі  виступаючих.

В одному місті, де жили добрі Чарівник з Чарівницею сталося горе: злі відьми разом з Гремленом вкрали їх дочку Кіру, яка була зовсім маленькою, і маленького хлопчика Тіма, сина однієї городянки. Увесь цей час Відьми намагалися зіпсувати новий рік усім жителям цього міста, що в кінці в них все ж таки не вийшло, тому що Чарівник з Чарівницею були розумнішими й мудрішими.

Ніхто з присутніх і уявити собі не міг, що учням настільки вдасться проникнутися настроями своїх героїв і так влучно це передати глядачам…

Крім казки були проведені конкурси, в тому числі і конкурс костюмів серед дітей.

Учні 11-А класу в захваті від виступу і шалено раді, що всім сподобалося. Кожен з них отримав такі враження й емоції, які ще довго будуть з ними.

Казка ще раз довела, що вони  дійсно дружні та талановиті.

У ролях: Оповідачі (Бондаренко Станіслав та Маркуль Катерина), Чарівник та Чарівниця (Бичков Богдан та Яковенко Ірина), дівчинка Кіра (Бородавкіна Дар’я), Городянка (Бузанова Аліна) та її син Тім( Степанов Марк), Відьми (Родіонова Христина та Федорова Аліна), Гремлін (Федоров Данило), Гном (Белозерцев Ярослав), Змій Горинич, якого грали три богатирі 11- А классу (Скубаєв Кирил, Чаленко Денис та Кліменков Олексій)

Конкурси проводили: Плакса Катерина, Донець Евеліна, Конорєв Владислав та Капорович Ганна.

Всіх з наступаючим Новім Роком!!! Хай мрії кожного з вас обов’язково збудуться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *