Новини методичних комісій педагогів дитячих садочків

20 вересня 2017року на базі ДНЗ №2  пройшло перше засідання міських методичних комісій вихователів дітей груп раннього віку під керівництвом Щербак О.О., вихователя-методиста ДНЗ № 2. Головною метою заходу  стало – використання національно – культурних традицій у вихованні та навчанні дітей раннього віку.

Слухачі методичної комісії мали змогу познайомитися з пріоритетними напрямками роботи, нормативно – правовою базою, матеріалами виставки методичної літератури, рекомендованої Міністерством освіти на 2017 – 2018 навчальний рік. Керівник методичної комісії   надала методичні рекомендації щодо створення предметно – розвиваючого середовища в групах дітей раннього віку.

Осадча А.В., вихователь ДНЗ №82, презентувала дидактичні ігри та вправи, що сприяють формуванню патріотичних почуттів у дітей раннього віку через повагу до родини. Котлярова К.А., вихователь ДНЗ №11, продемонструвала  відеофільм з презентацією ігор та вправ , які  спрямовані на створення емоційно сприятливої атмосфери в групі, зближення дітей один з одним і з вихователем, формування довірчих відносин.

Актуальна інформація, практичні поради, за висловами вихователів, допоможуть організувати навчально-виховний процес з малюками раннього віку у відповідності до викликів освітньої реформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *