Новини методичних комісій міста

25 січня 2018 у дошкільному навчальному закладі № 53 «Забава» відбулося друге засідання  методичної комісії для вихователів груп з українською мовою навчання. Відвідувачі  комісії принесли з собою свіже зимове повітря, гарний настрій, добрий український гумор, готовність співпрацювати та пізнавати нове.

Впродовж засідання вихователі мали змогу побачити, як у практичній роботі з дітьми втілюється метод моделювання казки,  який продемонструвала вихователь закладу  Дзюба Ольга Михайлівна. Побували на буденних вечорницях  разом з дітьми старшої групи та їх вихователем Івановою Аллою Сергієвною. Вихованці співали, слухали небилиці, пояснювали зміст прислів’їв, промовляли мирилки, грали у народну українську гру. Своїм завзяттям грати, діти заохотили дорослих. Тому наступним етапом засідання стало засвоєння вихователями особливостей проведення народних рухливих ігор з мовним супроводом та програвання їх на практиці. Вихователі опановували нові ігри, поповнювали власний досвід щодо проведення українських народних ігор.

Для того щоб легко запам’ятовувати віршовані форми з вихователями було проведено майстер – клас. Відвідувачи вчили вірши за допомогою, піктограм, мнемотаблиці, серії малюнків, кінестичної пам’яті. Наприкінці засідання учасники удосконалювали власне мовлення під час лікнепу. Вихователі залишилися задоволені отриманими на засіданні рекомендаціями. Теоретичні та практичні знання вони донесуть до колег своїх дошкільних закладів, втілюватимуть їх у роботу з маленькими українцями.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *