Національний конкурс творів епістолярного жанру

Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 46-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Уявіть, що ви – радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і, щоб ви запропонували для її вирішення?», який проводить Всесвітній поштовий союз, спеціалізована установа ООН.

Мета конкурсу – розвивати в молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби, об’єднуючи між собою людей по всьому світу.

Національний конкурс відбувається в два етапи: регіональний етап (конкурси організовують дирекції підприємства в 25 областях України та у місті Києві) проводиться до 15 квітня 2017 року; фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 15 квітня до 30 квітня 2017 року. Оголошення переможців – до 30 квітня 2017 р.

Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа, обсягом до 800 слів рукописного чи друкованого тексту, і мати всі його ознаки (адресу отримувача, форми привітання та закінчення, дату, підпис). Критерії оцінки конкурсних робіт: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність, щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.

Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 5 000 грн; ІІ – 3 000 грн; ІІІ – 2 000 грн. Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.

Конкурсні твори необхідно відправити не пізніше 15 березня 2017 року на адресу дирекції Укрпошти за місцем проживання (на конверті зробити позначку «Конкурс ВПС»), або на сторінці конкурсу у Facebook. Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; прізвище, ім’я, по батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати своє кольорове фото.

Любий друже! Незважаючи на те, що ми живемо в епоху цифрових технологій, уміння правильно писати – це навичка, якою має володіти кожна молода людина для самореалізації.

Візьми участь в конкурсі! Якщо твій твір буде визнано кращим в Україні, ти отримаєш унікальний шанс не тільки стати переможцем на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи, серед яких – поїздка до міста Берн, столиці Швейцарії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *