Адміністративні послуги

Відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” управління освіти Краматорської міської ради надає наступні адміністративні послуги*:

  1. Видача довідки про заробітну плату.
  2. Видача архівних довідок, копій, що підтверджують стаж роботи працівників освіти.
  3. Видача довідки про володіння володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування.

 

Назва адміністративної послуги Перелік документів, які необхідно надати для отримання адміністративної послуги та документів дозвільного характеру Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної посадової особи Номер контактного телефону та електронна адреса відповідальної посадової особи
Видача довідки про заробітну плату Документ, що посвідчує особу заявника. Гончарова Людмила Олександрівна,
керівник розрахункової групи
(06264) 5-25-18
kramgoroo@ukr.net
Видача архівних довідок, копій, що підтверджують стаж роботи працівників освіти 1. Заява на ім’я начальника управління освіти Краматорської міської ради.
2. Документ, що посвідчує особу заявника (у разі особистого звернення) або запит поштою, копія відповідних запиту сторінок трудової книжки.
Чемерис Валентина Петрівна,
методист ММК
(06264) 5-24-16
kramgoroo@ukr.net
Видача довідки про володіння державною мовою або її розуміння в обсязі достатньому для спілкування 1. Заява-анкета на ім’я голови атестаційної комісії управління освіти Краматорської міської ради.
2. Документ, що посвідчує особу заявника та місце його проживання на території України (тимчасове посвідчення громадянина України, довідка – вид на мешкання).
Лєсняк Наталя Анатоліївна,
спеціаліст управління освіти
(06264) 5-91-07,
(06264) 7-20-00
kramgoroo@ukr.net
uo10@www.kramuo.dn.ua

 

* Усі послуги надаються безкоштовно