Місячник «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя.»

Народна  мудрість  каже: «Без здоров’я немає щастя. Найбільше у світі багатство – це здоров’я.»

В рамках місячника «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя.».  У школі були проведені заходи,спрямовані на зміцнення здоров’я ,профілактику  хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.

Для учнів школи   на 1-му поверсі була представлена виставка плакатів за темою «Головне здоровим бути»,  учні чергового класу кожної перерви проводили інформаційну хвилинку про основні правила здорового способу життя і які факти впливають на здоров’я людини.

Агітбригада учнів 4-а класу провела рейд  для 6-х;8-х;9-х;10-го та 11-го класів «Стань творцем свого здоров’я» Під час виступу діти розповіли про чинники здорового способу життя,закликали усіх звернути увагу на своє здоров’я.

18-го жовтня у школі було проведено квест  «Бібліотека – аптека  здоров’я» Змагалися команди 8-х класів. Захід видався цікавим і захоплюючим, школярі проявили свою ерудованість, начитаність та уміння змагатись у команді. Квест приніс багато задоволення та позитивних емоцій,що сприяє зміцненню  здоров’я, по закінченню квесту кожен учасник отримав корисний вітамінний приз.

Протягом усього місяця діти  приймали  участь у виставці малюнків  скажемо  «НІ» шкідливим звичкам.  Усі учасники місячника получили багато корисної інформації,яку зможуть використовувати у повсякденному житті,зрозуміли, що здоров’я – одне з основних джерел радості,щасливого та повноцінного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *