Міський семінар заступників директорів з НВР у ЗОШ № 25

27 грудня 2017 року у Краматорській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням відбувся міський семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи з теми «Система методичної роботи в контексті нової української школи». Готуючись до семінару, педколектив прагнув поділитися досвідом методичної роботи, і це вийшло добре. Гості отримали цілісну картинку про систему методичної роботи у ЗОШ № 25 за останні три роки. Управління освіти Краматорської міської ради представляли заступник начальника УО Полупан Іван Іванович та головний спеціаліст УО Шаченко Олексій Федорович, методичну службу міста представляла завідувач міським методичним кабінетом Меленець Ольга Іванівна.

Відкрила міський семінар і представила учасникам семінару візитну картку школи директор Страшко Інна Миколаївна. Представлення досвіду роботи школи з теми семінару розпочалося  виступом заступника директора школи з НВР Гавриш Нелі Анатоліївни, яка презентувала систему методичної роботи школи як складову вдосконаленості професійної компетентності вчителів. Були розкриті питання організаційної структури методичної роботи та її змістовного наповнення; вплив методичної роботи на результативність навчально-виховного процесу в школі та оновлення її змісту у зв’язку із започаткуванням реформування загальної середньої освіти.

У практичній частині семінару були розглянуті питання з усного методичного бюлетеня «Вісті з уроків», був озвучений аналіз уроків, підведені підсумки методичної декади, яка відбулася у школі з 27.11.2017 по 07.12.2017. Доповідали керівники ШМК Білошапка О.А, Пронжа В.В., Гатченко О.М Учасникам семінару була запропонована методична мозаїка «Сучасні технології навчання: «перевернуте навчання», STEM-освіта, технологія Блума, «змішане навчання». Фасилітатором виступила заступник директора з НВР ЗОШ № 25 Гавриш Н.А.

У наступній частині міського семінару школа презентувала свій досвід на шляху створення STEM-освітнього простору. Шкільне наукове товариство учнів «Наукове коло-25» представляла учитель інформатики і математики, кандидат педагогічних наук Борисенко М.Ю. З реалізацією міжнародного проекту з робототехніки FIRST LEGO leaguе

присутніх ознайомила учитель інформатики Гончарова М.І., про успіхи у міжнародному проекті «Молодь дебатує» розповіла учитель історії Гочошвілі І.О., про освіту сталого розвитку у дії говорила учитель початкових класів Комарова-Волкова В.Г., про участь у Всеукраїнських та міжнародних проектах «Екологічні стежки рідної України очима молоді», «З любов’ю до Батьківщини в Європейській спільноті» розповіла учитель географії Санагурська В.М.

Закінчився міський семінар рефлексією у вигляді інтерактивної гри «Від предметоцентризму до дитиноцентризму», яку провела директор школи Страшко Інна Миколаївна.

Перед учасниками семінару з новорічними привітаннями виступили учні школи.

Семінар відбувся. Підведені підсумки. А школа живе й працює далі, упевнено крокуючи шляхом реформ і змін в освіті.

sdr
dig

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *