МІСЬКИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ВІДБУВСЯ НА БАЗІ КРАМАТОРСЬКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ.

14 березня 2019 р. на базі Краматорської української гімназії відбувся міський семінар для заступників директорів міста Краматорська  з теми: «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НОВИЙ ЗМІСТ ОСВІТИ. НОВІ ПРОФЕСІЙНІ РОЛІ ТА ЗАВДАННЯ УЧАСНИКІВ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В КОНТЕКСТІ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ». На семінарі було представлено досвід адміністрації та педагогічного колективу гімназії. Творча група підготувала для учасників засідання різні форми роботи: інтерактивну міні-лекцію, методичні вправи, руханки, роботу в групах тощо.

Відкриваючи семінар Меленець О.І., завідуюча методичним кабінетом управління освіти Краматорської міської ради, визначила  мету та завдання засідання:

  • показати можливості реалізації нових ролей   та завдань учасників навчально-виховного процесу в контексті Концепції НУШ;
  • продемонструвати творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної та управлінської техніки у процесі викладання навчальних дисциплін, управлінській діяльності;
  • обмінятись досвідом, педагогічними знахідками; стимулювати до самовдосконалення та творчого зростання;
  • оцінити власні вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи.

Сучасне життя висуває свої вимоги й вимагає від учителів активно використовувати інноваційні технології в навчальному процесі. Саме їх застосування здатне забезпечити єдність освітніх, розвиваючих і виховних функцій. Час жадає від нас пошуку нових форм роботи на уроці. Учителі початкової школи КУГ Волченко Т.А. та Кролівець Н.М. поділилися результатами впровадження  інноваційних технологій – інтерактивні технології; -інформаційно-комунікаційні технології; – технології диференційного навчання; – проблемного навчання; – ігрові технології, технології навчання «Шість цеглинок» та інші. Дмитрієва І.Г., завідуюча кафедри іноземних мов гімназії поділяться сучасними підходами до вивчення англійської мови, які дають позитивні результати: ігрова технологія, проектна, мультимедіа- -технологія, яка інтегрує у собі потужні розподілені освітні ресурси, що здатні забезпечити середовище для формування та розвитку ключових компетентностей. Грузіна Н.В., учитель математики та інформатики разом з учасниками гуртка «Робототехніка»  представила  перші  кроки роботи одного з напрямків впровадження STEM-освіти.Учитель поділилася  результатами  своєї роботи над проектом «FIRST LEGO League». Ільченко І.І., учитель математики  продемонструвала ефективні сучасні  технічні засоби вивчення алгебри та геометрії, зокрема  документ-камери, що  слугують для передачі зображень реальних об’єктів. Таким чином зображення з будь-якого натурального об’єкта, таблиці, графіка або малюнка, сторінки книги або зошита стає доступним для перегляду одночасно цілим класом; роботу в Програмі Gran1 для побудови графіків функцій та визначення об’ємів тіл обертання; залучення дітей до  Міжнародного Проекту «Матіфік в Україні» як  на уроках, так і позаурочній діяльності; результати впровадження Програми  Інтерактивна Стеріометрія Cabri 3D; використовування Програми MyTest для роботи з математично обдарованими дітьми.

Мельник І.Р., учитель української мови та літератури, керівник гуртка «Крок до науки», «Мовно-літературна майстерня» практично довела учасникам семінару, що лінгвістична гра несе в собі значний потенціал активізації навчально  пізнавальної діяльності. Учитель  продемонструвала дієвий інструментарій для роботи з обдарованими дітьми.

Іваникіна К.О., учитель зарубіжної літератури разом зі своїми учнями довела, якщо раніше віртуальна мандрівка до музеїв життя і творчості письменників за допомогою 3-D була чимось недосяжним, то тепер практично кожен учитель може мандрувати разом з учнями за допомогою окулярів віртуальної реальності. На уроках літератури цей вид інструментарію зробить далекі краї близькими і максимально реальними.Учитель поділиться наробками  ефективного використання віртуальних окулярів у навчальному середовищі.

Меленець О.І., завідуюча методичним кабінетом, Кравцова Л.Ф., методист методичного кабінету УО Краматорської міської ради, присутні заступники директорів міста дали високу оцінку діяльності адміністрації та педагогічного колективу Краматорської української гімназії.

 

 

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *