Міський семінар директорів у ЗОШ № 4

17.11.2016 р. у ЗОШ № 4 відбувся семінар директорів шкіл Краматорська з теми: «Партнерство в освіті як шлях до обміну перспективним досвідом та впровадження новітніх технологій в організацію навчально – виховного процесу». Метою семінару є актуалізація ідей партнерського співробітництва закладів освіти міста для успішного використання зарубіжних інноваційних технологій в освітньому просторі.

На зустріч з директорами шкіл Краматорська був запрошений Абизов Вадим Євгенович, завідувач відділу кафедри менеджменту освіти Обл.ІППО. У своїй доповіді Абизов В.Є. надав рекомендації керівникам ЗНЗ щодо організації міжнародної співпраці, участі у грантових програмах для навчальних закладів. Завідувач МК УО Меленець О.І. проаналізувала стан роботи ЗНЗ Краматорська з регіонального та міжнародного співробітництва, проектної діяльності, впровадження інноваційних освітніх технологій. Своїм досвідом з організації партнерських зв’язків між навчальними закладами близького та далекого зарубіжжя поділились керівники ЗОШ № 4, 8, 3, 11.

Після привітання учасників семінару директор ЗОШ № 4 Каракулова І.А. презентувала результати спільних проектів школи з ЗНЗ Львова, Києва, Одеси, Херсона та поділилася враженнями від поїздки до Нідерландів для участі у Програмі «World Education» за підтримки Matra Programe Projects та Посольства Нідерландів в Україні.

Директор ЗОШ № 8 Калініна В.П. приділила увагу організації інклюзивного навчання і участі у Програмі стажування у США з приводу цієї проблеми.

Презентаціям сучасної освіти Швеції та Фінляндії була присвячена доповідь Ковальової О.В., учителя ЗОШ № 8. Директор ЗОШ № 11 Кобихно О.О. проаналізував впровадження україно – литовського проекту «На шляху до змін».

Цікавою та змістовною була презентація досвіду ЗОШ № 3 (директор Сєрікова Ж.В.) щодо участі у Програмі «Схід – захід разом», яка реалізується протягом декількох років у навчальному закладі.

Підсумки семінару зробила Борозенцева Т.В., кандидат психологічних наук, координатор Відкритої асоціації психологів – практиків «Трансформація», яка за допомогою інтерактивних прийомів визначила провідні аспекти роботи при організації партнерських зв’язків, наявність позитивних і негативних сторін, підвищення мотивації.

Досвід шкіл Краматорська щодо налагодження партнерських зв’язків з навчальними закладами України та зарубіжжя був неодноразово представлений на І і ІІ Конгресі освітян Донеччини, Регіональній конференції з євроінтеграції та семінарах обласної Школи Новаторства керівників ЗНЗ.

Співпраця триває…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *