«Містер Березень-2018» в ЗОШ№3

20 березня 2018 року в ЗОШ№3 відбувся конкурс чоловічої сили і мужності «Містер Березень-2018». У  конкурсі взяли участь 6 учасників, які виявилися справжніми лицарями: Залозецький Микита (9А), Гнилицький Ілля(9В), Чумаченко Ярослав (10А), Першин Микита (10Б), Мєлікян Артур (11А), Трембач Андрій (11Б).

Конкурсна програма була продумана таким чином, що кожен із юнаків мав змогу проявити свої інтелектуальні  здібності, креативність мислення, ерудованість, фізичну силу, якості справжнього чоловіка.

Усі конкурсанти серйозно готувалися до свята та з гідністю пройшли п`ять випробувань: «Дефіле», «Естафета», «Імпровізація», «Відеоролік», «Творчий конкурс».

Долаючи різні випробування, хлопці намагалися бути витривалими та сміливими. Кожен з них був неповторним та особливим, мав хороший настрій, який супроводжувався щирою посмішкою.

Незважаючи на невелику кількість учасників, глядачі отримали шквал позитивної енергетики, масу емоцій і вражень. Вони стали свідками демонстрації на сцені чоловічої сили і краси, кмітливості і майстерності.

Усі учасники виступили достойно, тому членам журі було важко  обрати переможця.

За підсумками змагань звання «Містер Березень -2018» здобув учень

11А класу Трембач Андрій. Усі учасники були нагородженні призами.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *