Міжнародний День води в Краматорській ЗОШ № 30

 «… у  тебе ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою втішаються не відаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя: ти саме життя…Ти найбільше багатство у світі», це вислів французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері.

22 березня кожного року оголошується Міжнародним Днем ВОДИ, який починає відзначатися з 1993 року. Так, сьогодні в ЗОШ № 30 пройшли заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Вчитель біології Капітанова Людмила Миколаївна організовала виставку малюнків та плакатів до Дня Води, провела круглий стіл серед 10-11 класів «Збережемо воду для майбутніх поколінь».  Даний захід сприяв розширенню уявлень учнів про роль води в житті людей, поглибили знання про водні ресурси, закріпили знання про функцію води в організмі, вирішили проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальна поведінка?», дали відповіді на запитання вікторини «Вода для життя» та склали пам’ятку «Збереження водних багатств». 

Метою проведення заходів, присвячених цій даті, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття. Розроблена спеціальна Програма дій на ХХІ століття, метою якої є забезпечення кожного жителя нашої планети чистою питною водою.   

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *