Мультимедійні технології дошкільнятам

20 лютого у ДНЗ № 60 «Журавлик» відбувся семінар-практикум для вихователів міста з теми « Використання мультимедійних технологій на заняттях з образотворчого мистецтва ». Семінар відбувся в практичній площині і учасники – вихователі отримали практичні поради щодо використання мультимедійних технологій у навчанні дошкільнят ліпленню. Своїм досвідом роботи поділились вихователь II молодшої групи Малиновська Н. В. щодо створення мультфільму з піску та пластиліну .

Крім того, вихователь закладу  Кочеткова Л. В. представила своє бачення питання використання мультфільмів як засобу образотворчого мистецтва у роботі з дітьми середньої групи через відео-презентацію «Як ми створюємо мультфільми з дошкільнятами».

Вихователь садочка Бобрицька Ю.А. показала індивідуальну роботу з найменшими дітьми з використанням пісочної анімації «Зимова казка». Найбільшу зацікавленість отримав виступ Андрюшиної Н.Н., вихователя ДНЗ №75, яка поділилась своїм передовим педагогічним досвідом зі створення пластилінових мультфільмів . Робота семінару-практикуму пройшла успішно, представлені наробки зацікавили педагогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *