Моніторинг якості освіти учнів 11 класів.

З метою вивчення рівня предметної компетентності учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, якості їхньої підготовки (зокрема психологічної) до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, отримання інформації щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів старшої школи, оперативного надання методичної допомоги педагогам щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО у 2017-2018 н. р., ураховуючи визначену наказом Міністерства освіти і науки України від 27.07.2016 № 889 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» форму проведення ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, що відповідає формату зовнішнього незалежного оцінювання, з 28 вересня по 18 жовтня 2017 року буде проведено моніторинг якості знань учнів 11-х класів  загальноосвітніх навчальних закладів міст  Донецької області з української мови та літератури, математики, історії України, іноземної мови у форматі зовнішнього незалежного оцінювання за графіком:
  • з математики – 28.09.2017 року;
  • з історії України – 04.10.2017 року;
  • з української мови та літератури – 11.10.2017 року;
  • з першої іноземної мови – 18.10.2017 року.
Моніторинг сприятиме  подоланню психологічного бар’єру  перед складанням зовнішнього незалежного оцінювання учнями 11-х класів та підвищенню їхньої мотивації щодо підготовки до ДПА та ЗНО; визначенню рівня готовності учнів та коригуванню педагогами подальшої навчальної роботи.
28 вересня в школах нашого міста учні 11 класів вже написали моніторингову контрольну роботу з математики, яка  буде врахована  як оцінка за діагностичну контрольну роботу. Наразі, роботи перевіряють учителі. Чекаємо на результат!
Доречі, запланована моніторингова контрольна робота є першою частиною системи дослідження динаміки навчальних досягнень учнів 11-х класів. Другою частиною порівняльного аналізу стануть результати ДПА та ЗНО з визначених предметів, що будуть проведені навесні 2017 року.
Моніторинг проводиться за текстами облІППО як контрольна робота відповідно до  чинних у 2017-20178 н. р. навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів у формі, максимально наближеній до форми завдань зовнішнього незалежного оцінювання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *