Молодих підприємців запрошують прийняти участь у конкурсі суспільно-корисних бізнес-проектів Dіаmond Challenge.

Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації повідомляє, що за підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний Фонд “Інститут громадянської освіти та суспільних програм” в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Dіаmond Challenge for High School Entrepreneuts USA (далі – конкурс).

Мета Dіаmond Challenge – надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10 000 доларів США.

До участі в конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою. Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org/

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1 000 доларів та поїздку до США (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів). В Сполучених Штатах Америки буде організовано заключний етап конкурсу, в якому учасники будуть змагатися за головний приз 10 000 доларів.

Прийом письмових бізнес проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org/

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua.

Контактна особа – виконавчий директор Благодійного Фонду “Інститут громадянської освіти та суспільних програм” Ірина Романенко (е-maіl: icepp.ngo@gmail.com, тел.:0505806396).

Інформацію про участь у вищезазначеному Конкурсі просимо надати до управління з гуманітарних питань на e-mail: Kramatorsk.molod@krm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *