МЕТОДИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ « З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!» КРАМАТОРСЬКУ

З 14.02.2018  по 16.02.2018 в місті Краматорську відбувся методичний фестиваль з національно-патріотичного виховання дошкільників  «З Україною в серці!», який зібрав  вихователів–методистів закладів дошкільної освіти міста Краматорська.  Методичний захід проходив на базі ЗДО  №75 ( завідувач Чередниченко А.В.) та  ЗДО № 97 ( завідувач Кінденко В.Л)

Скумен І.В., методист МК УО Краматорська, визначила, що метою фестивалю стало розповсюдження кращого педагогічного досвіду з патріотичного виховання в закладах дошкільної освіти.  Вітаючи учасників методичного фестивалю, вона побажала усім плідної праці та яскравих, незабутніх педагогічних вражень. Підсумки  міського конкурсу з національно – патріотичного виховання «Виховуємо громадянина України» 2017 року,  дозволили   представити на фестивалі  кращий досвід педагогів міста та сучасні інтерактивні форми роботи з педагогами виховання маленьких патріотів.

Гості методичного заходу були приємно вражені запропонованими фотовиставками «Я, моя родина – славна Україна!»» та конкурсом дитячих малюнків «Маленькі українці з великим серцем». Не менш цікавим став  ворк-шоп з виготовлення « Журавликів –веселиків» (вихователь ЗДО № 96 Рогоза С.Г.) та з виготовлення « Ляльок з паперових серветок» (вихователі ЗДО №71Ситнік О.А. та ЗДО № 84 Абрамова Л.А.), на якому педагоги мали змогу не лише придбати  поробки але й зробити її власноруч.

В перший день фестивалю, Цикаленко – Кащеєва О.С., вихователь – методист ЗДО №75, презентувала досвід вихователя свого закладу Андрюшиної Н.М зі створення мультфільмів  разом з дітьми за мотивами українських народних казок.  Майстер-клас  вихователя-методиста ЗДО № 89 Кулакової Г.А. «Сучасні погляди на формування маленького патріота», розкрив нові цікаві підходи до організації заняття з розвитку українського мовлення  в різних вікових групах.  А вихователь ЗДО №53 Тертишна Н.В. провела тренінг «Ігрова мозаїка фахівця», під час якого  педагоги  мали змогу пограти  в різноманітні рухливі ігри патріотичного змісту та взяти їх на озброєння для подальшої роботи з вихованцями.  Жваве обговорення викликало заняття в середній групі (вихователь ЗДО  №75 Андрюшина Н.М.), яке стало сучасними педагогічними підмостками для присутніх, на якому не лише було представлено  калейдоскоп  методів і прийомів для  занять з театральної діяльності за системою К.Станіславського, а й демонструвалися справжні фокуси, пантомімічний театр самими дітьми.    Заняття  народознавчого гуртка  «Обереги своїми руками» ( вихователь ЗДО №97 Бернікова  С.В.)  заставило замислитися  над сучасною  проблемою  морального виховання майбутніх  маленьких громадян.

Перлиною фестивалю став методичний ярмарок, який дуже цікаво провела вихователь – методист  ЗДО №71  Ушкало Я.Є. . На ньому було презентовано кращі методичні наробки вихователів Бойко О.Л. (ЗДО №51), Сізих О.В. (ЗДО №64),  Аргунової С.В.(ЗДО №39), Здвізової М.В. (ЗДО №91), інструкторів з фізичної культури  Горбенко Л.М. (ЗДО № 39) та Ганзери В.М. (ЗДО № 91). Учасники ярмарку розповідали про свої методичні надбання колегам. А гості мали змогу купити продукти цього досвіду на педагогічному аукціоні, який проводився наприкінці .

Методичний фестиваль пройшов пізнавально та весело завдяки  творчій підтримці музичних керівників ЗДО № 88, №71, №60, №97, №5, №67, №68, №34, №6, №82, №39, №96, №48 та вихованців  ЗДО №75 та №97. Безліч позитивних емоцій викликали флешмоби наприкінці кожного дня фестивалю  та виступи новостворених вокальних колективів музичних керівників та вихователів закладів. А на завершення роботи фестивалю кожен з бажаючих мав змогу виказати свої побажання та враження  від проведеного методичного  заходу, взявши участь у « віночку побажань фестивалю». Всі учасники одностайно вирішили: фестивальному руху у Краматорську бути, бо дуже багато цікавих тем хвилюють освітян-дошкільників, і можливість познайомитися з цікавими інтерактивними методичними формами надає можливість підвищувати фахову майстерність педагогів дитячих садків у світлі розбудови нового українського дитсадка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *