Майстри Західної України в Краматорську

У межах Східноукраїнського літературно-мистецького проекту «Кальміус – 2016» на базі ЗОШ № 11 11.11.16 пройшли майстер-класи “Формування елементів  національної культури у дітей засобами декоративно-ужиткового мистецтва. Технології та форми організації роботи в початковій та основній школі”, які провели  майстри Західної України. Вчитель ЗОШ №12 з трудового навчання Плахута Валентина Вікторівна із задоволенням відвідала дуже цікаві  майстер-класи:

  1. Майстер-клас від Оксани Білоус з вибійки, ляльки-мотанки, виготовлення медових пряників для дошкільнят Старої частини міста.
  2. Майстер-клас від Івана Кравчука із соломо плетіння.
  3. Майстер-клас від Віри Олеш та Оксани Рудавської з народного строю.

Цього ж дня 4-Б клас з класним керівником Качурою Діаною Миколаївною відвідав мистецький воркшоп, що проходив у ЦПР. Діти із задоволенням спостерігали та приймали активну участь у творчих майстернях, були учасниками творчих майстер-класів. Гості зі Львова перетворили наших діточок в справжніх гуцулів, накрутили хустинки і, вставши в коло, ми танцювали коломийку. В очах дітей відплескував найяскравіший вогонь, який запалив маленькі серця. Гарний настрій, душевне тепло, творчі вироби з соломи – все це залишиться в наших серцях від того кольорового, яскравого дня. Дякуємо всім, хто розфарбовує наше життя!

2016-11-11-14-36-06 2 2016-11-11-14-04-30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *