Майстер-клас в ЗОШ № 26 із теми «Впровадження інноваційних здоров’язбережувальних освітніх технологій у практику роботи педагога»

20 лютого на базі Краматорської ЗОШ №24 Кравцова Яна Володимирівна, учитель основ здоров’я Краматорської ЗОШ № 26, провела майстер-клас із теми «Впровадження інноваційних здоров’язбережувальних освітніх технологій у практику роботи педагога». Свій виступ Яна Володимиріва розпочала словами М.В.Самохіної:

Душа дитини – жовтий соняшник,

До сонця тягнеться щомить,

Та на душі тоді лиш сонячно,

Коли нічого не болить,

Коли дитина загартована,

Здорова й сильна, не сумна,

Тоді наука їй – як золото,

А світ – як казка чарівна.

Плекаймо, вчителі, той соняшник,

Нехай здоровим він зроста,

Обличчям тягнеться до сонечка,

Корінням – вглиб землі вроста.

Педагог уже протягом трьох років на уроках основ здоров’я впроваджує здоров’язбережувальні технології, тому має власні методичні наробки, якими поділилася зі своїми колегами. Під час майстер-класу було проведено «ярмарок» здоров’язбережувальних технологій, які учитель успішно використовує на своїх уроках:  ароматерапія,  музичний супровід, дихальна гімнастика та фізкультхвилинка, пальчикова гімнастика, як розвиток мовлення, казка та казкотерапія, арт-техніка та кольоротерапія. Заключна частина майстер-класу була проведена у формі “Кошик Рефлексії”.

Робота учителів була дійсно плідною, кожен мав можливість поповнити свій методичний кейс.

Свій виступ Яна Володимирівна закінчила словами Бернарда Шоу «Якщо у Вас є яблуко і у мене є яблуко, і якщо ми обміняємося цими яблуками, то у Вас і у мене залишиться по одному яблуку. А якщо у вас є ідея і у мене є ідея, і ми обміняємося цими ідеями, то у кожного буде по дві ідеї…»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *