«Кубок Академії – 2017»: розумним бути модно!

25.11.17 Донбаська державна машинобудівна академія вже в п’ятнадцяте приймала учасників щорічного молодіжного фестивалю інтелектуальних ігор під назвою «Кубок Академії». В його рамках серед студентів та школярів були проведені турніри з «Брейн-рингу» та «Що? Де? Коли?».

Наша ЗОШ №3 була представлена двома командами – «Комета» (учні 7-В класу Згривець Артем, Ізмайлов Кирило, Нікітін Антон, Родигін Олексій, Воробєй Катерина, Кокоткина Ольга) та «Гарячі серця» (учні 10-А класу Брехова Софія, Бочаров Олександр, Крихтенко Андрій, Чумаченко Ярослав, Решетняк Світлана), а також троє учнів – Сидорова Юлія, Брищук Єлизавета (7-В) та Єгор Соболев (7-А) складали наш резерв.

Гравці «Комети» були наймолодшими учасниками турніру і своєї категорії (молодші учні до 9го класу), та показали гідні результати – всього одного балу не вистачило їм, щоб посісти друге місце.

А ось «Гарячі серця» сам президент Клубу інтелектуальних ігор ДДМА і ведучий турніру Олександр Юрійович Мельников назвав «приємним відкриттям фестивалю»! І не дарма, адже юні ерудити не тільки стали безумовними переможцями у своїй категорії (учні старшої школи), а й посіли 4е місце у загальному заліку (з 13и команд!) і тим самим обійшли навіть декілька студентських команд!

Організатори фестивалю відмітили, що цього року кількість команд-учасників «Кубку Академії» значно зросла. Отже, приємно спостерігати, що наша молодь все більше розвивається і є справжнім інтелектуальним потенціалом країни!

Команди ЗОШ №3 вдячні своєму тренеру Владиславу Леонідовичу Пристинському за підготовку до турніру та розвиток їхніх інтелектуальних здібностей, а також радять всім учням-ерудитам і тим, хто тільки мріє про горде звання «найрозумнішого», приходити на тренування – вівторок і четвер, 14.30, кабінет 1.14.

Розумним бути модно!

 

 

Підготувала Н.О. Климова

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *