Краматорський НВК(ЗОШ№6-ДНЗ) гостинно відчиняє двері для своїх майбутніх 1-класників та їх батьків

Традиційно на початку лютого Краматорський НВК(ЗОШ№6-ДНЗ) гостинно відчиняє двері для своїх майбутніх 1-класників та їх батьків.

         Сьогодні 4лютого 2017 року в нашій школі відбулися перші батьківські збори та заняття для дітей.

         Поки проходила реєстрація, дітям було запропоновано перегляд мультфільмів, а дорослі отримали буклети з інформацією про роботу школи майбутніх 1-класників. У дітей та батьків була можливість переглянути художню виставку учнів ЗОШ№6 та вихованців СЮТ. Також у залі було розміщено добірку матеріалів з порадами для батьків майбутніх 1-класників та цікавинки художньої літератури для маленьких читачів.

         Захід розпочався з виступу «зірочок» нашої школи, які подарували присутнім музичні привітання та продемонстрували свою спортивну майстерність.

         Коли діти пішли на своє перше заняття, батькам було запропоновано перегляд відеоролику про життя школи та напрямки її роботи. Потім директор закладу  С.А.Корчагіна розповіла про умови набору дітей до 1-го класу, режим роботи школи, виконання мовної політики держави у навчальних закладах.


Н.В.Коростильова, шкільний практичний психолог, порадила батькам як без шкоди для морального, психічного і фізичного здоров”я дитини підготовити її до навчання. А заступник директора з НВР М.М.Юрченко звернула увагу батьків на можливі труднощі у навчання та способи їх попередження. З режимом роботи першокласників ознайомила  заступник директора з НВР  В.В.Мілінтєєва.  А методист Станції юних техніків Л.В.Ісіметова розповіла про гуртки, що сприяють розвитку інтересів, творчих здібностей і можливостей дітей та запросила малечу до позашкільного закладу.

         І діти, і батьки залишилися задоволені проведеним заходом. А вчителі, в свою чергу, чекатимуть майбутніх 1-класників на наступних заняттях у школі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *