Краматорська ЗОШ №22 привітала дітей «ЗіркиНадії» з Різдвяними святами

Краматорська ЗОШ №22 привітала дітей «ЗіркиНадії» з Різдвяними святами

Одним з улюблених свят дітлахів і дорослих завжди були Різдвяні святки. 14 січня за ініціативи медичнихкласів ЗОШ №22, адміністрація та учні школи організували концерт для підопічних ВБФ «ЗіркаНадії». У Фонді «ЗіркаНадії» такого яскравого цікавого виступу ще не було.Присутнім дуже сподобався концерт у національному стилі з колядками, Маланка та посівання зі справжньою світиться Віфлеємської зіркою. Для дітей були представлені різні танцювальні номери класичної та сучасної хореографії, а шкільний хор заспівав різдвяні пісні та українські народні колядки, передавши дух традицій наших предків. На завершення вистави артисти, діти і батьки заспівали популярну колядку, що внесло особливу теплоту єдності і згуртування. Наприкінці

школярі передали до ВБФ «ЗіркаНадії» м'які іграшки, книги і звичайно солодощі, зібрані за участю всієї 22-ої школи. А директор ВБФ «ЗіркаНадії» СвітланаБенера не залишилася осторонь і привітала присутніх зі святом, вручивши всім артистам 22-ої школи солодкі подарунки. Важко сказати, чого більше зраділи підопічні «ЗіркиНадії» подарункам, або живому теплому спілкуванню з учнями 22-ої школи.

«Важливо відзначити, що вже протягом кількох років учні ЗОШ №22 беруть участь у таких заходах. Традиційно колядування та посівання в ЗОШ №22 проходить уже більше 10 років, оскільки наша школа завжди шанує Українські традиції. Останнім часом у суспільстві часто зустрічаються жорстокість і байдужість, а такі акції допомоги дітям роблять людей добрішими і милосерднішими », – прокоментував захід директор ЗОШ №22 Микола Миколайович Крупченко. Всукраінський Благодійний Фонд «ЗіркаНадії» висловлює подяку директору ЗОШ №22 Крупченку М.М, завучу Івановій Г.В., педагогу-організатору Одаренко Ю.А. і всім дітям, які взяли участь у заході. Спасибі вам велике за добре організоване свято, подарунки ї, найголовніше,- увагу й доброту до наших підопічних.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *