Краматорська довгожителька, учителька початкових класів ЗОШ № 23  відзначила столітній ювілей

 

У Водохреща, 19 січня, столітній ювілей відзначила вчителька початкових класів ЗОШ 23 Павленко Ніна Федорівна.

Народилася Ніна Федорівна в Харківській області в селі Семенівка, а коли дівчинці виповнилося 8 років, родина переїхала до Краматорська. Із третього по сьомий клас навчалася в ЗОШ № 1, але потім батька перевели працювати до Луганської області і закінчувала школу і технікум вона вже там.

Наступного разу в Краматорськ Ніні Федорівні довелося повернутися вже після німецької окупації.

Пропрацювала все життя вчителькою початкових класів, довгожителька і сьогодні не обділена увагою своїх учнів.

Так склалася доля, що чужі діти стали їй рідними. Не маючи власних, Ніна Федорівна ростила племінників і вкладала в них усю душу.

Життя було нелегким, але жінка встигала і працювати, і подорожувати, а деякі моменти в пам’яті залишилися назавжди.

Активна в молодості, Ніна Федорівна і сьогодні сповнена оптимізму. Спілкується з онуками і племінниками, розбирається в політиці, а на дозвіллі пише чудові вірші:

 

«Бери от жизни все, что можешь,

Бери хоть крошки – все равно.

Ведь жизнь на жизнь не перемножишь,

А дважды жить не суждено!»

 

Уживати більше овочів і фруктів –  один із секретів її довголіття. У свої сто років довгожителька може і суп зварити, і помідори посадити в городі, і за домашніми улюбленцями доглянути.

У цю ювілейну дату багато гостей прийшли привітати довгожительку.  Дуже зворушило Ніну Федорівну привітання від колективу нашої школи, у якій вона працювала з 1 вересня 1961 по листопад 1973 року. Привітання та подарунки привезли директор школи Наталія Миколаївна Писаренко, голова профспілки Оксана Анатоліївна Путятова та голова ради ветеранів Людмила Миколаївна Голощапова. Разом із представниками школи вітали ювіляра куратор 14 округа, заступник головного інженера ПрАТ НКМЗ Олександр Вікторович Мирошниченко та міська профспілка вчителів.  Учні школи привітали її яскравою стіннівкою.

«Бог допомагає подолати всі життєві негаразди. Головне –  вірити і самій робити все, що від тебе залежить, тоді все вийде!», – переконана краматорська довгожителька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *