Конкурс “Відпочиваю з книжкою”

Погодьтеся, що зараз не часто можна зустріти читаючу дитину. Ту, що читає не лише новини на сторінках соцмереж та параграф у підручнику, а ще й художню літературу ( класичну та сучасну). Читає за власним бажанням, а не примусово. З метою привертання уваги до читання серед молоді часопис «Зарубіжна література в школах України» ще у червні 2016 року оголосив конкурс «Відпочиваю разом з книжкою». Учасникам пропонувалося написати відгук на книгу, що була прочитана влітку і справила найбільше враження.

Не дивно, що учасницею конкурсу стала учениця 10 класу ЗОШ №31 Бугайова Єлизавета, бо вона саме є прикладом вдумливого читача, який захоплюється сучасними творами, аналізує, порівнює, виносить із прочитаного якісь уроки для себе.
Єлизавета написала відгук на одну з улюблених книжок «Портрет Доріана Грея» О.Уайльда. Журі вразив філософський світогляд дівчини, ії нестандартне глибоке сприйняття цього твору та цікаві висновки, що є актуальними для нашої сучасності.
Бугайова Єлизавета була нагороджена дипломом III ступеня.
На адресу школи було надіслано приз у вигляді книги сучасної української письменниці Дзвінкі Матіяш та подяку на ім’я Лучко В.В., вчителя-наставника. На урочистій лінійці нагороди були вручені переможниці із побажанням подальших успіхів.

У листопаді в журналі буде надрукована робота Єлизавети та створена електронна збірка відгуків всіх учасників конкурсу.

unnamed (18)

Учитель рос. мови і
заруб. літератури ЗОШ№31
Лучко Вікторія Валеріївна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *