Команда Краматорської ЗОШ №16 на підсумковій конференції «Школи енергії» в Одесі

1-2 жовтня 2016 року в Одесі у рамках «Тижнів Німеччини в Україні» відбулася зустріч учасників та нагородження переможців проекту «Школа енергії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» (АЕМУ).

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 посіла ІІ місце в конкурсі проекту, продемонструвавши «виняткову компетентність у всіх категоріях конкурсу»

Команда дев’ятикласників разом із заступником директора  школи Мєшковою Оленою Анатоліївною відвідали підсумкову конференцію в Одесі.

Програма заходу включала презентацію результатів проекту, нагородження переможців; дискусії на тему енергоаудиту і енергоефективності у школах; обмін рекомендаціями по впровадженню енергозберігаючих заходів; еко-квест у парку Шевченка на тему збереження енергії та різноманітні розважальні заходи для учнів.

Оголошення результатів та нагородження переможців відбулось в урочистій атмосфері у чудовому приміщенні Одеської кіностудії. Нагороди та призи переможцям вручали почесні гості заходу, серед яких помічник Почесного консула Німеччини в Україні Андрій Кифак, директор місцевого бюро «Німецького товариства міжнародного співробітництва» (GIZ) в Україні Сабіне Мюллер, виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» Андрій Кирчів, директор проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Роберт Кюнне та керівник проекту «Школа Енергії» Кіліан Шуберт.

На другий день команда проекту «Школа енергії» організувала для дітей прогулянку по пляжу Ланжерон, адже серед юних учасників були і такі, хто мав перше знайомство з морем та містом Одесою, а також візит у «Музей цікавої науки», де учні мали можливість по-новому та із зацікавленням поглянути на те, що раніше їм здавалося нецікавим, або складним у вивченні.

Сама подорож до Одеси вже була чудовим подарунком. Але учні привезли з собою й інші презенти: футболки, футбольні м’ячі, зонти, еко-торбинки. А 10 жовтня до школи надійшов ще один подарунок: тенісний стіл.

Зараз триває Тиждень енергозбереження. Енергокоманда школи №16 готова ділитись своїм досвідом щодо організації цікавих заходів у рамках тижня.

 

WP_20161001_13_29_14_Pro WP_20161001_14_27_05_Pro WP_20161002_10_41_52_Pro WP_20161001_17_49_55_Pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *