«Коли говорить серце»

«Коли говорить серце»

З грудня 2015 року освітяни Краматорська працюють з дітьми-переселенцями із

зони АТО у рамках Європейського проекту «Інтеграція через діалог», який започатковано Всеукраїнською асоціацією «Нова Доба» за підтримки МОН України (координатор у місті – Кравцова Л.Ф., методист МК УО).

Учні Краматорська – активні учасники проекту. Так Кравцов Владислав, учень 11

класу ЗОШ №8, брав участь у заняттях молодіжних студій Києва, Львова. На грудневому семінарі в Києві (Будинок учителя) за участю МОН України (Б.Полянський) та посольства Німеччини молодіжна арт-студія презентувала фотовиставку «Те, про що важко сказати», у створенні якої брав участь і Влад. Фотокопії виставки заплановано передати до міст України: Львова, Бахмута, Слов`янська, Чернігова, Кропивницького, Харкова, Чернівців, Бердянська, Житомира та інших.

До Краматорська фотовиставка прибула 23 січня і буде проводитися 2 тижні, до 13 лютого. Можливість переглянути фотографії та поділитися своїми враженнями в учнів ЗОШ №25 з явилася 30 січня. В актовій залі школи було розміщено стенди з фото.

Долучилися до цього заходу і діти ЗОШ №24. Лариса Федорівна Кравцова урочисто відкрила виставку, запросила переглянути світлини та відповіси на питання: Хто на них зображений? Що можна сказати про почуття та емоції персонажів? Що об`єднує ці фотографії? Чому кожна зі світлин має подвійний ракурс? Фотографії викликали не лише великий інтерес і увагу, але й багато запитань старшокласників. Та були ще й спогади…Спогади тих дітей, яких не було на фото, але яким випало на долю пережити страшні хвилини обстрілів, вимушеність покинути своїх рідних та друзів, залишити рідні міста та селища. Немає й сумніву, що в актовій залі не було жодного присутнього, байдужого до побаченого. Так, іноді важко щось сказати, важко підібрати слова там, де говорить серце: «Ми повинні уважніше ставитися один до одного, співпереживати та розуміти інших, допомагати добрим словом, гарною справою, теплом своєї душі.»

Гурток «Юні журналісти», Макаренко А.,Полівников Б., керівник гуртка Паскал Л.І.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *