«Коли говорить серце»

«Коли говорить серце»

З грудня 2015 року освітяни Краматорська працюють з дітьми-переселенцями із

зони АТО у рамках Європейського проекту «Інтеграція через діалог», який започатковано Всеукраїнською асоціацією «Нова Доба» за підтримки МОН України (координатор у місті – Кравцова Л.Ф., методист МК УО).

Учні Краматорська – активні учасники проекту. Так Кравцов Владислав, учень 11

класу ЗОШ №8, брав участь у заняттях молодіжних студій Києва, Львова. На грудневому семінарі в Києві (Будинок учителя) за участю МОН України (Б.Полянський) та посольства Німеччини молодіжна арт-студія презентувала фотовиставку «Те, про що важко сказати», у створенні якої брав участь і Влад. Фотокопії виставки заплановано передати до міст України: Львова, Бахмута, Слов`янська, Чернігова, Кропивницького, Харкова, Чернівців, Бердянська, Житомира та інших.

До Краматорська фотовиставка прибула 23 січня і буде проводитися 2 тижні, до 13 лютого. Можливість переглянути фотографії та поділитися своїми враженнями в учнів ЗОШ №25 з явилася 30 січня. В актовій залі школи було розміщено стенди з фото.

Долучилися до цього заходу і діти ЗОШ №24. Лариса Федорівна Кравцова урочисто відкрила виставку, запросила переглянути світлини та відповіси на питання: Хто на них зображений? Що можна сказати про почуття та емоції персонажів? Що об`єднує ці фотографії? Чому кожна зі світлин має подвійний ракурс? Фотографії викликали не лише великий інтерес і увагу, але й багато запитань старшокласників. Та були ще й спогади…Спогади тих дітей, яких не було на фото, але яким випало на долю пережити страшні хвилини обстрілів, вимушеність покинути своїх рідних та друзів, залишити рідні міста та селища. Немає й сумніву, що в актовій залі не було жодного присутнього, байдужого до побаченого. Так, іноді важко щось сказати, важко підібрати слова там, де говорить серце: «Ми повинні уважніше ставитися один до одного, співпереживати та розуміти інших, допомагати добрим словом, гарною справою, теплом своєї душі.»

Гурток «Юні журналісти», Макаренко А.,Полівников Б., керівник гуртка Паскал Л.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *