З 16 по 20 січня в Краматорській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 проводився тиждень, присвячений Дню Соборності та Свободи України.

Єднаймося, браття, духом, завзяттям,

Як скарб, зберігаймо кожну родину.

Не даймо заплутатись в чварах лататтям,

Бо згубим, на лихо, себе й Україну.

Єднаймося, браття, Захід зі Сходом,

Бо ми є велика етнічна родина.

Відчуймо себе ми єдиним Народом,

Бо Доля одна в нас, одна Україна!

22 січня 1919 року – це день, який увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме того зимового дня у золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об’єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу: Сходу та Заходу. Акт Злуки проголошено!

З 16 по 20 січня в Краматорській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 проводився тиждень,

присвячений Дню Соборності та Свободи України. Шкільне самоврядування організувало лінійку для учнів, на якій Україна була представлена як дівчина в калиновім вінку, яка пережила багато випробувань.

Класними керівниками були підготовлені тематичні виховні години:

1-2кл. «Мій сонячний дім – це моя Україна!»

3-4кл. «Україна – нашого народу дім»

5-6кл «Хай знає кожна це дитина – ми всі будуємо країну»

7-8кл. «Вона одна-єдина ненька – Україна»

9-11кл «Щоб у серці жила Україна: єднання заради Незалежності»

З вівторка стартувала майстерня «Солодощі від серця». Батьки разом із своїми дітьми виготовляли різні святкові солодощі, проводили майстер-класи по виготовленню та розпису пряників з метою відправити їх на передову тим, хто сьогодні захищає нашу Батьківщину.

Протягом цього тижня проводилися тематичні заняття шкільних гуртків, сумісні

заходи із селищною бібліотекою, була оформлена виставка у шкільній бібліотеці.

Завершилося святкування урочистим концертом «З Україною в серці», який відбувся в актовій залі школи. Більше 80 учнів взяли участь у цьому святі, а 150 серцям ми віддали свою любов і гарний настрій. Активіст міста та випускник нашої школи Свириденко Олександр Євгенович допоміг запросити на наше свято шанованих гостей – Донецький зональний відділ військової служби правопорядку. Випускник нашої школи, учасник АТО, молодший сержант Васильєв Федір Валерійович подарував учням школи стяг, який пройшов із ним рік служби у найгарячіших місцях, із побажаннями його побратимів «Бути

гідними синами свого народу!», стяг буде зберігатися у шкільному музеї.

Учасники свята «З Україною в серці» отримали безліч оплесків і вигуків «Браво!», а гості – не лише позитивні емоції, а й смачні солодощі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *