Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Українського козацтва та Днем Захисника України!

Шановні друзі, учні, батьки та всі українці, які відчувають себе козаками! Вчителі та учні ЗОШ №17 вітають вас зі святом Покрови Пресвятої  Богородиці, Днем захисника України і днем Українського козацтва! Бажаємо  усіляких гараздів. Слава Україні!

На протязі тижня в школі проходили цікаві заходи, на яких були присутні батьки, вчителі, гості з Краматорської військової частини, заступник начальника управління освіти Полупан І. І., співробітники бібліотеки №2 ім. Маяковського, співробітник ЦПР, багаторазовий чемпіон України з інтелектувльних ігор В.Пристинський.

Для учнів 9-11-х класів пройшли спортивні змагання «Слава нескореним», в яких прийняли участь гості з Краматорської військової частини.

Учні виявили свої спортивні вміння, творчі здібності та патріотичний дух. Оцінювало різноманітні конкурси компетентне журі у складі  учителя захисту вітчизни Бочегаєва М.В. та військовослужбовців.

Родзинкою свята був запальний український гопак у виконанні старшокласників школи.

 

Це свято, на якому учні вшанували  всіх, хто причетний до високого звання – захисника України. Наприкінці змагань учні подарували нашим бійцям  сувеніри, виготовлені власними руками.

Учні 4-х класів стали учасниками спортивно-інтелектуальної години «Слава не поляже, а себе покаже», яка пройшла у бібліотеці №2 до Дня Захисника України.

Школярі дізналися про те, хто такі козаки, їх походи, побут та звичаї, про те, як на Запорізькій Січі молодих хлопців приймали у козаки, а також про сучасних героїв України. В другій, розважальній частині заходу діти доводили, що вони є сильними і розумними нащадками козацького роду, достойними слави своїх батьків. Пройшли крізь випробування на силу, спритність, витривалість. Знайшлись навіть змагання для дівчат. У залі панував веселий козацький дух, лунали вірші та пісні у виконанні учнів.

 

До заходу у читальному залі бібліотеки оформлено виставку патріотичного плакату «Історія українського війська».

 

Учні 7-8 класів ЗОШ №17 стали учасниками історико-пізнавального калейдоскопу «Україна в давній славі, в казацьких пригодах». Співробітник бібліотеки №2 підготував до заходу презентацію, присвячену історії українського козацтва; співробітник ЦПР, багаторазовий чемпіон України з інтелектувльних ігор В.Пристинський провів гру «Брейн-ринг» між командами «Джура» (7 кл.) та «Січові стрільці» (8 кл.). Переможцем стала команда «Січові стрільці». Учасники гри отримали грамоти та солодощі, які надав благодійний фонд «Карітас Краматорськ», виступивши спонсором заходу.

 

Тож бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *