Зустріч з Чемпіоном Світу

До Краматорська приїхали Трофеї Футбольного клубу ЮНІСЕФ. 21 березня головні трофеї футбольного кубку ЮНІСЕФ разом із дворазовим Чемпіоном Світу та дворазовим Чемпіоном Європи, п’ятикратним рекордсменом Світу з пауерліфтингу Олексієм Бичковим відвідали ЗОШ № 25. Відбулася ця зустріч завдяки підтримці начальника Донецького обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України Нестеренко Ігора Юрійовича. В учнів була можливість і сфотографуватися, і задати питання Чемпіону, і, навіть, потримати всі нагороди та медалі Олексія Бичкова у власних руках.

А фото, зроблені нашими учнями, не тільки залишать приємні спогади, але й мають можливість виграти індивідуальне тренування з діючим Чемпіоном Світу. Для цього треба  лише відправити фото у соцмережу  на свою сторінку з хештегом «#Unicefcup2017».

Спорт реабілітує та  допомагає дітям втілювати свої мрії. Тому,  в черговий  раз, ЮНІСЕФ відкриває спортивний сезон #Sport4Children, а ми його продовжуємо. Вже 29 березня збірна команда нашої школи буде змагатися за вихід у фінал та Кубок «UNICEF» з футболу серед учнів 2005 року народження та молодших.

Бажаємо перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *