Звернення начальника управління освіти Краматорської міської ради

                              Шановні колеги – освітяни!    


Сьогодні, в умовах загрози коронавірусної інфекції, в країні вживаються безпрецедентні заходи задля збереження здоров’я та життя кожного українця.

І ми з Вами, як і зазвичай, знаходимося на «інформаційній передовій», маючи можливість безпосереднього спілкування з учнями, вихованцями та батьками. Поширення інформації щодо заходів безпеки – одне з наших термінових, просвітницьких завдань.

Українські педагоги завжди були й залишаються провідними носіями ідей, власним прикладом надихаючи й реалізуючи передовий досвід, демонструючи високий рівень інтелекту, обізнаності, дисциплінованості, самоконтролю та поваги в суспільстві.

Зараз більшість із Вас знаходиться у найсприятливіших життєвих умовах у порівнянні з представниками інших структур та організацій. Насамперед тому, що ми маємо змогу працювати дистанційно, отримувати повноцінну заробітну платню, створити комфортні умови для своєї роботи та своїх родин.

Настав час продемонструвати суспільству свою соціальну свідомість, ЗАЛИШАЮЧИСЬ ВДОМА! Таким чином, своїм власним прикладом, ми не тільки доведемо високий рівень самовідповідальності вчителя, вихователя, працівника освіти, та й збережемо себе, своїх учнів, вихованців, близьких, а можливо, врятуємо комусь життя.

Бережіть себе, своїх підопічних та своїх рідних!

З повагою і сподіванням на розуміння та підтримку,
начальник управління освіти Краматорської міської ради
М.В. Мозольова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *