Заходи до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у Краматорському НВК (ЗОШ №6-ДНЗ)

У Краматорському НВК (ЗОШ №6-ДНЗ) з 18-20 лютого 2017 року, відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року № 69, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

20.02.2017 року до Дня Героїв Небесної сотні У нашому закладі всі заходи розпочиналися виконанням Державного Гімну України та Хвилиною мовчання. Для 5-11 класів  лідерським активом школи разом  з педагогом-організатором Шаповал Іриною Миколаївною  було проведено лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса…» .

        Класоводи 1-4 кл. на першому уроці провели бесіду про Героїв Небесної Сотні, пом’янули загиблих хвилиною мовчання. Вчителі історії з 8-11 кл. організували на уроках перегляд  документальних  фільмів «Зима, що нас змінила», Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року) з подальшим обговорення цих подій: вони тільки об’єднали український народ, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.  Учні активу школи підготували експозицію фото Героїв Небесної Сотні, запаливши біля світлин свічки.

   “Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають! Вони завжди  будуть в наших серцях.

Ми – майбутнє України, нам жити на цій Землі.

Українському народу потрібні патріоти. Потрібні ми. І ми готові бути гідними громадянами нашої України. Прикладемо усіх сил, щоб Україна ніколи не стояла на колінах. Ми віримо, що правда таки переможе, і ми житимемо у вільній, щасливій країні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *