Засідання шкільного наукового товариства учнів  “Наукове коло-25”

 

У 2016-2017 навчальному році в Краматорській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням засноване та започаткувало роботу шкільне наукове товариство учнів «Наукове коло- 25», організаторами та керівниками якого стали заступник директора з навчально- виховної роботи Гавриш Неля Анатоліївна та вчитель інформатики, кандидат педагогічних наук Борисенко Маргарита Юріївна.

10 квітня 2017 року відбулася перша шкільна науково – практична конференція учнів- членів ШНТУ із захистом наукових рефератів. Члени конференції- журі та учителі високо оцінили дослідницьку роботу, яка була проведена учнями з їх керівниками- учителями суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклу предметів.

Відбувся захист 10 наукових рефератів учнів 6-9 класів з актуальних тем ІТ-технологій, вивчення довкілля, краєзнавства та письменників Донеччини.

На шкільній науково – практичній конференції ШНТУ «Наукове коло- 25» досягнута поставлена мета: виявлення, підтримка та розвиток творчих здібностей учнів школи, становлення пошукового способу їх мислення, формування національної свідомості учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *