Екскурсія до Верховної Ради України

 

У житті старшокласників  Краматорської ЗОШ 31 та ЗОШ 1 у жовтні відбулась яскрава та цікава подія – екскурсія до осіннього Києва. Учням пощастило побувати у Верховній Раді України,  куди їх запросив народний депутат України Максим Єфимов. Його колеги та помічники втілили це запрошення в життя, завдяки чому 30 учнів зі шкіл нашого міста дізналися про діяльність  та особливості українського парламенту,  про роботу народних депутатів.

Ранок у Києві розпочався із приємного знайомства з Анною Сергіївною Чернявською,  яка зустріла нас на вокзалі. Вона провела  з нами цей незабутній день та організувала для дітей захопливі екскурсії. З нею ми відвідали  Верховну Раду, Києво-Печерську лавру, Володимирський собор,  музей історичних коштовностей України та виставку мікромініатюр Миколи Сядристого. Старшокласники одержали сувеніри на згадку про подорож до Верховної Ради. Цей  день, проведений у Києві, минув,  на жаль,  дуже швидко,  бо був насичений захопливими екскурсіями та приємним спілкуванням з Анною та Іриною,  які повідали нам багато цікавого про Київ та його історію.

Учні, їх батьки та вчителі,  які супроводжували старшокласників,  висловлюють подяку всім ініціаторам та організаторам цієї подорожі за можливість пізнавати свій край,  побачити чудові київські краєвиди та наповнити життя яскравими барвами і незабутніми враженнями.

Пономаренко Вікторія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *