Другий тиждень фахівці управління освіти відстежують стан організації харчування в закладах освіти міста.

Другий тиждень фахівці управління освіти відстежують стан організації харчування в закладах освіти міста. Вперше відвідали ідальню ЗОШ № 25, зазначили на великій кількості учнів, охоплених харчуванням в ідальні школи. Майже витримана відповідність до типового двотижневого меню, за якою  слідкує директор школи Страшко І.М. Під час спілкування  завідувачці харчоблоком   були надані деякі поради  щодо повноцінної заміни продуктів у щоденному меню, враховуючи запропоноване двотижневе. Приємно, що працівники їдалень з розумінням ставляться до зауважень.  В їдальні існує “Журнал побажань та пропозицій”,в якому можуть зробити запис щодо якості харчування  батьки та учні.

До ЗОШ №24 спеціалісти  управління освіти потрапили на  перерві, змогли спостерігати за харчуванням учнів початкових класів. Щоденне меню повністю відповідало запропонованому, але засмутила кількість відходів, яку залишили учні деяких класів. Вважаємо, учителям та батькам слід пояснювати  дітям, що для того, щоб бути здоровими  і сильними, потрібно їсти їжу, яка приносить користь організму і наповнена багатьма поживними властивостям.

Якісне харчування отримали сьогодні учні ЗОШ №2, але, за деяких обставин, керівництвом школи та харчоблоку було прийнято рішення  щодо заміни меню (з п’ятниці на понеділок). З вівторка харчування в школі буде організовано відповідно до типового двотижневого меню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *