ДОШКІЛЬНЯТА ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЄ УЯВЛЕННЯ ПРО КРАМАТОРСЬК МАЙБУТНЬОГО

Протягом вересня місяця у місті, за ініціативи управління освіти Краматорської міської ради та при підтримці ПрАТ НКМЗ, серед закладів дошкільної освіти проходив конкурс-огляд LEGO-творчості, присвячений 150-річному ювілею Краматорська.
Маленьким мешканцям міста запропонували за допомогою яскравого конструктора створити Краматорськ їхньої мрії. Юні архітектори з 33-х дитячих садочків підійшли до завдання творчо та грунтовно, здивувавши конкурсну комісію оригінальними ідеями, сучасним дизайном та увагою до деталей. Юні краматорчани у своїх містах майбутнього передбачили все: паркові зони, спортивні майданчики, розважальні центри, безліч цікавинок для дітей, зоопарки, зелені насадження, промислові підприємства, школи та дитячі садочки, надсучасні аеропорти та станції. І поєднати все це в одне квітуче місто у дітей вийшло дуже гармонійно.
Сьогодні, 18 жовтня, відбулася виставка-презентація 10 найкращих дитячих проектів міста майбутнього у фойе палацу культури і техніки НКМЗ. Присутніх урочисто привітали секретар міської ради Денис Ошурко, генеральний директор ПрАТ НКМЗ Геннадій Суков та начальник управління освіти Марина Мозольова. Вони подякували маленьким майстрам за їх прагнення зробити місто найкращим та побажали, щоб їх подальші кроки на цьому шляху були такими ж впевненими та успішними.
Найкращі 10 робіт отримали від генерального спонсора кокурсу – ПрАТ НКМЗ спеціальні призи та поділили призові місця наступним чином:
І місце – ДНЗ №№ 15, 49, 69 та 92;
ІІ місце – ДНЗ №№ 9, 71 та 88;
ІІІ місце ДНЗ №№ 60,64 та 80.
Під час виставки присутні віддали свої симпатії проекту дошкільному закладу № 69, вихованці якого отримали приз глядацьких симпатій.
В тім, без подарунків у цей день не залишився ніхто. Інші 23 садочки отримали від генерального спонсора заохочувальні подарунки, а гості свята – яскраві творчі номери від талановитих маленьких краматорчан.
Дошкільнята, батьки і педагоги вдячні підтримці своїх постійних друзів ПрАТ НКМЗ, особисто генеральному директору Геннадію Сергійовичу і його команді за яскраве свято, подарунки і сюрпризи.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *