ДОРОГІ ДІТИ ТА ДОРОСЛІ!

Щиро вітаю вас зі світлим і радісним святом – днем Святого Миколая Чудотворця!

Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

З наближенням цього дня, кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Це справжнє свято людської віри. Миколай Чудотворець – захисник, наставник і покровитель дітей. Він дарує усім віру в чудесне здійснення бажань, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає на добро.

Особливо, із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов Покровителя. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.  Водночас, подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято.

Від щирого серця бажаю всім  здоров’я і благополуччя, достатку і щасливої долі, радості та віри в чудеса. Нехай Святий Миколай оберігає ваші родини та наставляє їх на добрі справи! А вогник радості і щастя завжди горить в ваших серцях!

З Днем Святого Миколая!

Начальник управління освіти Краматорської міської ради М.В.Мозольова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *