День Соборності у ЗОШ № 5

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

22.01.2018

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-усний журнал від учнів 9-А класу: Фоміна Максима,  Артюхова Ярослава, Спиченок Івана; 9-Б класу: Бойко Дар’ї та Головненко Вікторії для учнів 2-4 класів

-виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»;

– У учнів 2-А класу пройшло свято під гаслом:

Буде наша правда й воля, щастя і добро,

Буде мирно нас єднати віра і Дніпро.

І цуратися не будуть рідного сини,

Бо в державі незалежній виросли вони.

– Учні 3 – Б класу згадали історію виникнення Дня соборності, державні символи. Діти вже розуміють, що кожна людина повинна знати історію своєї країни, щоб наша Україна була найбільш процвітаючою в Європі.

-до учнів 1- Б класу прийшов працівник історичного музею Краматорська;

– У 5-А, Б класі до Дня Соборності України було проведено годину спілкування на тему «Ми разом». Метою заходу було виховання національної свідомості учнів, відродження паростків духовності, єдності родини, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. Під час заняття учні прослухали розповідь про події Української революції 1917-1920 рр., про утворення Української Центральної Ради, проголошення Української Народної республіки (УНР), Західноукраїнської Народної республіки (ЗУНР), а також про урочисте проголошення злуки між ними 22 січня 1919 р. у м. Києві.

– Виховна година в 6-А класі “Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг”

– учнi 7- А класу( класний керiвник Губанова I.I.) вiдзначили День Соборностi не тiльки прийнявши участь у Ланцюжку Єдності,а і поспілкувавшись на виховній годині,присвяченій цій події;

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *