День Святого Миколая в ЗОШ № 25

Найулюбленіше свято, на яке чекає вся дітвора,  – день Святого Миколая. Вже з самого ранку діти знайшли під своєю подушкою невеличкі приємні подарунки, та в школі на учнів теж чекав сюрприз. 19 грудня до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 завітали гості (артисти з міського агентства «Шалене свято»), які подарували справжнє свято учням перших та других класів. Дід Мороз, красуня-снігуронька та сніговик Олаф, герої мультфільму «Крижане серце», який дуже полюбляють дівчата, підготували цікаву, насичену програму, завдяки якій захід надовго запам’ятається дітям приємними враженнями; особливо – учням перших класів, адже це їх перше шкільне, зимове свято. Актова зала школи майоріла різнокольоровими барвами костюмів. Діти перевтілилися у казкових героїв, серед яких були Бетмен, принцеса Ельза, яскравий дракон, гвардієць кардинала Ришельє.

Учні показали свої таланти, виконавши сумісний танок, підготовлений заздалегідь, та  свої знання у вікторині з сучасними запитаннями, на які навіть не усі доросли знають відповіді. Були активними, спритними в усіх конкурсах, котрі запропонували наші гості. Співали веселі пісні разом зі Снігуронькою, грали з Олафом, танцювали з чарівником-Дідусем Морозом. А наприкінці свята, вже за доброю традицією, усі учні школи отримали солодкі подарунки від Благодійного фонду Бориса Колесникова сумісно з хокейним клубом «Донбасс».

Від імені батьків 1-х і 2-х класів хотіли би подякувати за організацію свята, великому другу школи – депутату міської ради Зеленському Сергію Леонідовичу.Напередодні Нового року завод НКМЗ в черговий раз проявив чуйність і турботу про наших дітей. Щиро Дякуємо!

Це добре і очікуване дітьми свято вчить милосердю, щедрості та любові. Сподіваємося, що  не тільки 19 грудня, а й у новорічну святкову ніч на дітей теж чекатимуть омріяні подарунки і всі бажання дорослих і дітей обов’язково здійсняться.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *