День захисника Вітчизни та День українського козацтва у ЗОШ № 5

14 жовтня наша країна відзначила День захисника Вітчизни та День українського козацтва У кожному класі ЗОШ № 5 пройшли святкові заходи.

Учні 1- Б класу, класний керівник Решетняк О.Б., зустрічались з працівником художнього музею, дізнались багато цікавого з історії запорізьких козаків, вугликами малювали козацький курінь.

У 3 – Б класі 13 жовтня пройшов урок мужності, присвячений захисникам України. 2 роки учні  класу проводять літні канікули в військово-патріотичному таборі «Азовець».  Андрій Дейнека і Руслан Морозов з захопленням розповіли однокласникам про складне і насичене життя в таборі, про статут, розпорядок дня та дисципліну. Діти з цікавістю слухали розповідь хлопців, задавали питання і головне, що вони зрозуміли, щоб стати військовим треба багато знати, вміти і добре вчитися.

Виховна година7-А класу  була не зовсім звичайною. А незвичайною вона була тому, що класний керiвник-вчитель англiськоi мови Губанова Iрина Iванiвна-i дiти спілкувались двома мовами-украiнською та англійською. Учні ознайомились з традиціями та звичаями козаків, якi примножують сучасні захисники нашої країни. З глибоким почуттям любові та вдячності до захисників діти складали римовки англійською i це їм дуже вдавалось!

Учні 3-А і 4-Б класу відвідали зал етнографії Краматорського музею і подивились цікаву театралізовану виставу про козаків.

У спортивній було проведено із учнями 10-11-х класів цікаві та веселі змагання “Козацькі ігри”.

Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопчакам, майбутнім захисникам Вітчизни.

Вітаємо всіх з Днем захисника України. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.