День відкритих двірей у ЦПР

Завантажити (DOCX, 260KB)

Дорогий друже!

                Центр позашкільної роботи запрошує тебе на заняття гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, науково-технічної творчості, художньої самодіяльності, на заняття творчих об’єднань соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямків, до пошукової та дослідницької діяльності. Ми чекаємо на тебе! Прийди, запишись у гурток, та спробуй свої сили, розкрий свій талант!

Відділ соціального виховання та прав дитини

ПІБ Назва гуртка № кімн
1 Малахова Л. Д. Гурток «Умілі рученята» 19
2 Васильєва О. В. Гурток «Творча група дошкільнят

«Паросток»

24
3 Наумова О. О. Народознавчий гурток «Джерельце» 23
4 Іванова І. О. Творче об’єднання «Радіожурналіст» 7
  Іванова І. О. Гурток «Юнпрес» 7
5 Савєнкова Г. М. Гурток «Юний психолог» 5
6 Дубровіна В. В. Гурток «Бізнес-клас» 7
7 Арендар Л. І. Гурток «Лідер» 24
8 Моругін С. В. Гурток «Літературна творчість» 1
9 Коротка С.С. Гурток «Культура української мови та спілкування» 4
10 Кошелєва Л. О. Гурток «Цікаве дозвілля» (творча праця) 13-а
11 Зибко Л. В. Гурток «Крок до професії» 19
  Зибко Л. В. Творча група «Сонечко» 24
12 Леонідова Ю. В. Гурток «Англійська мова» 10
13 Бєлік О. В. Творче об’єднання

«Основи учнівського самоврядування»

18
14 Яремчук Т.І. Гурток «Дитяча дипломатія»

(спілкування англійською)

19
15 Голдсберг О.М. (сум) Гурток телекомунікаційних технологій 10
16 Бичек Т.В. Маленькі розумники 27
  Бичек Т.В. Лекотека 27
17 Пристинський В.Л. Інтелектуальний клуб 27
  Пристинський В.Л. Дебати 27
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва
1 Педченко Н. В. студія прикладного та образотворчого мистецтва «Фантазія» 13
2 Чаус Н. В. Гурток «Техніка рукоділля» 15
  Чаус Н. В. Гурток «Бісероплетіння» 15
3 Коновалова О. А. Гурток декоративно-прикладної творчості «Художня мозаїка» 15
4 Сидоренко В. М. Гурток бісероплетіння 15
  Сидоренко В. М. Гурток «Скринька майстрині» 15
5 Торохтій В. С. Гурток «В’язання гачком» 15
6 Гавриленко В. А. Гурток «Сучасне плетіння спицями» 16
  Гавриленко В.А. гурток хімії 7
7 Зуєва Н.Ю. Студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Місячне сяйво» 14
8 Відінєй І.А. Арт-студія декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Колорит» 13
9 Світлична К.С. Гурток образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва «Веселка» 14
10  Кулик Т.В. Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна квітка» 15
11 Гребенщикова О.Г. Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівні візерунки» 15
Відділ художньої самодіяльності та культури
1 Мішарьова Т. А. Театр-студія «Маскарад» 28
2 Мініна Н.В. Допоміжне (початкове) відділення театру-студії «Маскарад» 28
3 Йова Н.А. Хореографічний ансамбль «Веселка» КУГ
4 Коргут О. В. Зразковий ансамбль естрадної пісні «Барви» 11
5 Алєксєєва О,В. Гурток «Основи хореографічного мистецтва» 9
6 Лісняк Л. І. Гурток сольного співу «Акцент» 5, 11
7 Харченко О. І. Хореографічний ансамбль «Вітерець»  (підгот. відділення) 9
8 Скаженік Ю.В. АСБТ «Серпантин» ЗОШ № 4, 6
9 Сорокін І. В. Інструментальний ансамбль гуртка гітари 21
  Сорокін І. В. Гурток гітари 21
10 Кліменко І.О. (сум) Гурток самодіяльної пісні 5
11 Букрєєва Я.В. Гурток  «Основи хореографічного мистецтва» 9
12 Трофімюк В. В. Студія танцю «Вікторія» 23
13 Жалніна І. В. Ансамбль естрадного танцю «Асорті» 23
14 Денисенко Є.В. Професійна студія танцю «Імперія» Фойє ІІ поверху
15 Лушпа О.В. (сум) Козацький ансамбль шумових інструментів «Перестук» 23
16 Сахов С.С. Хореографічний ансамбль «Натхнення» ЗОШ № 18
  Сахов С.С. Хореографічний ансамбль «Вітерець» (сер., ст. вікова група) 25
17 Бондарєва Л.М. Хореографічний ансамбль «Вітерець»мол., сер. вікова група) 25
18 Савенкова А.Б. Основи музично-творчої діяльності 21
Відділ науково-технічної творчості
1 Геряк Д.С. Майстерня декоративно-технічного дизайну «ДіВіеР» 13-а
2 Клімік І. В. Секція ринкової економіки (МАН) 12
3 Голощапов К.О. (сум) Секція «Дитяча астрономічна обсерваторія» (МАН) 7
4 Кудєлін С. В. Авіамодельний гурток 8
5 Ковалевська Т. Ю. Гурток «Конструювання та моделювання текстильної ляльки та іграшки» 15
6 Новицький В. М. Гурток «Радіозв’язок на КХ та УКХ» 22
7 Арендар Т. О. Гурток «Початкове технічне моделювання» 41
8 Фомін С. В. Гурток «Скелелазання»  
Фомін С. В. Гурток «Теніс»  
9 Дубовицька А. В. Гурток «Оригамі» 12
10 Ломаненко М. І. Гурток радіоелектронного конструювання 12
11 Чемерис С.В. (сум) Н/г машинобудування та металознавства (МАН) 20
12 Черненко В.А. Студія образотворчого мистецтва «Декор» ЗОШ № 4
Відділ природи, туризму та краєзнавства
1 Пісарєв С. М. Гурток «Туристи-екологи» 16
  Пісарєв С. М. Науковий гурток МАН з біології 16
2 Капітанова Л.М. (сум) Гурток «Юні екологи» ЗОШ № 30
3 Ксенжук О. І. Гурток юних натуралістів 3
  Ксенжук О. І. Гурток зоологів 3
  Ксенжук О. І. Науковий гурток МАН з біології та екології 3
4 Овсяннікова

Н. Б.

Гурток геологів-краєзнавців 20
  Овсяннікова

Н. Б.

Науковий гурток МАН з археології, історичного краєзнавства, геології та релігієзнавства 20
  Овсяннікова

Н. Б.

Гурток юних краєзнавців (змінний склад) 20
5 Мірошніченко

А.Ю.

Гурток «Настільний теніс» 25
6 Заяц В.О. Гурток «Історики-краєзнавці» 4
7 Кубасова Гурток «Хоббіландія» ЗОШ № 28
8 Кисельова В. В. Гурток «Юні аматори природи» 18
9 Авраменко В.А. Греко-римська боротьба ЗОШ № 9
10 Григор’єв Р.О. (сум) Гурток «Юний медик» 4
11 Таран К.А. (сум) Гурток «Природа і фантазія» ЗОШ № 30