День відкритих дверей у Центрі позашкільної роботи

 

11 вересня Центр позашкільної роботи відчинив свої двері для найменших мешканців міста та членів їх родин. Почесними гостями заходу стали заступник міського голови Краматорської міської ради Наталія Чукова й головний спеціаліст Управління освіти міста Олена Яковенко.

Варто відмітити, що захід дивував присутніх розмаїттю занять: майстер–класи з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, ігрова програма, виставки творчих робіт вихованців, запуск авіамоделей, концертна програма, екскурсії Центром. Діти мали змогу безкоштовно розважитись на батуті,  розписати обличчя аквагримом, а також взяти участь у фестивалі рухливих ігор «Разом граємо – разом перемагаємо!», а їх батьки проконсультуватись з педагогами щодо запису в гуртки та секції. Усі охочі фотографувалися з мешканцями музею природи, який працює на базі закладу. Важливо, що це свято таланту стало можливим завдяки участі Центру позашкільної роботи в проекті «Підтримка стабілізації громад, які мають наслідки конфлікту на Донбасі» та фінансової підтримки від Міжнародної організації по міграції, представництво в Україні та уряду Японії.

Сезон 2016-2017 навчальних років відкрито!

Бажаємо всім творчої наснаги, життя з приємними турботами, геніальними ідеями і блискучими перемогами, та щиро дякуємо нашим соціальним партнерам та однодумцям за активну позицію, за уміння заряджати ентузіазмом, шукати шляхи вирішення актуальних проблем громади Донбасу, працювати над їх соціальною згуртованістю!

IMGP2349 (1)

Управління освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *