«Гордість моя – Україно!»

В рамках проведення тематичного тижня «Гордість моя – Україно!» в ДНЗ № 37 на святково прибраному майданчику дошкільного закладу для дошкільнят було проведено розвагу «Ми роду вкраїнського діти».

У ході свята дівчатка й хлопчики, в українських національних костюмах, красномовно декламували вірші про Батьківщину, співали пісні про Україну, красу рідної природи, з великим задоволенням виконували запальні українські танки, розповідали про державні символи, обереги та традиції українського народу.

Яскраві костюми, запальні українські мелодії, оплески та схвальні відгуки дорослих створили святковий, піднесений настрій у дітей. Такий настрій залишає глибокий слід в дитячих сердцях і є запорукою пробудження патріотичних почуттів.

На свято завітали депутати міської ради від партії «Солідарність»  Власенко Валерій, Рубановський Віктор, які вручили дітям українські прапорці до святкування Дня прапора.

Підтримуючи традиції гостинності українського народу, всі учасники свята пригостилися справжнім духмяним українським короваєм – символом достатку та добробуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *