Герої не вмирають!

21 лютого у ЗОШ №12 пройшла церемонія відкриття дошки пам’яті Народному Герою України, колишньому учню школи Степану Чубенко, якого було закатовано й розстріляно бойовиками ДНР у 2014 році.

На відкриття дошки у фойє школи зібралися учні та вчителі нашої школи, начальник УО Мозольова Марина Валеріївна, представники громадських організацій, влади міста та області  на чолі з губернатором Павлом Івановичем Жебрівським, військові, а також друзі та вболівальники молодіжної футбольної команди «Авангард», в якій Степан був воротарем.  На церемонії не було байдужих, ніхто не стримував сліз.  Вона пройшла в спогадах, теплих слова на честь Степана. Почесне право відкрити меморіальну дошку надали рідному братові Степана  Чубенку Андрію та другові  Фесенку Станіславу. Також було проведено панахиду та освячення дошки отцем Олександром.

Ще два роки тому Степан сам кожного ранку заходив до школи та безжальна війна забрала його у нас. Тепер учні нашої школи, щоранку, йдучи на заняття, будуть згадувати Народного Героя України, що поклав найцінніше – власне життя – за Україну, за мир для нас всіх. Своїм друзям по команді Стьопа якось сказав: «Запам’ятайте, є три святині: Батьківщина, батьки і Бог». І коли настав небезпечний для України час, він довів, що є гідним сином своєї країни.

Зробимо ж все можливе аби пам’ять про Героя жила вічно, щоб його жертва не була даремною!

Слава Україні! Слава Героям!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *